Kazemattenmuseum
Verhalen en exposities over de Kazematten door de jaren heen. Kom je langs?
In het Kazemattenmuseum vertellen verhalen en exposities je meer over de Kazematten vanaf de bouw van de afsluitdijk tot de periode van de Koude Oorlog.
Bekijk films met interviews met veteranen die in mei 1940 hebben gediend op Kornwederzand, bezoek monumenten, wapenkamers, soldatenkamers en een origineel ingerichte keuken of kom meer te weten over de Afsluitdijk.
Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Piraten in de Zoo
Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!
Nieuw: Climbing Club
Klauteraars gezocht! Meld je kids aan voor een gratis proefles bij de Climbing Club in Leeuwarden.
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hoe word ik rijk op Koningsdag?
Maandag 27 april is het Koningsdag! Waarschijnlijk willen jouw kinderen wat centjes verdienen (om ze vervolgens op de vrijmarkt weer uit te geven). Wij hebben de leukste tips om snel rijk te worden.
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!