
Elf fonteinen
Elf fonteinen in elf Friese steden. Heb jij ze allemaal al gezien?
Wanneer de lente begint, op 21 maart, zijn alle fonteinen weer uit hun winterslaap en zijn ze weer te bewonderen. Vanaf 1 november gaan de fonteinen weer in winterslaap. De IJsfontein in Dokkum is een uitzondering, deze blijft in de winter actief.
Elf fonteinen in de elf Friese steden, ontworpen door elf kunstenaars uit elf verschillende landen. 11fountains is een internationaal kunstproject voor Leeuwarden-Fryslân 2018, culturele hoofdstad van Europa, bedacht en samengesteld door Anna Tilroe.
Kijk voor alle info over de elf fontijnen op de website viva de roze websitebutton!
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!