Elf fonteinen
Elf fonteinen in elf Friese steden. Heb jij ze allemaal al gezien?
Wanneer de lente begint, op 21 maart, zijn alle fonteinen weer uit hun winterslaap en zijn ze weer te bewonderen. Vanaf 1 november gaan de fonteinen weer in winterslaap. De IJsfontein in Dokkum is een uitzondering, deze blijft in de winter actief.
Elf fonteinen in de elf Friese steden, ontworpen door elf kunstenaars uit elf verschillende landen. 11fountains is een internationaal kunstproject voor Leeuwarden-Fryslân 2018, culturele hoofdstad van Europa, bedacht en samengesteld door Anna Tilroe.
Kijk voor alle info over de elf fontijnen op de website viva de roze websitebutton!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Gozert (8+)
Duik samen in de fantasiewereld van Ties en zijn onzichtbare vriend Gozert bij dbieb!
Het natuurleukste museum!
In het Natuurmuseum Fryslân in Leeuwarden kun je de natuur zien, horen en zelfs voelen.
Kening & Kening (4+)
Speel samen mee in het Friese sprookje Kening & Kening en teken na afloop verder aan het verhaal.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Ken jij dit toffe interactieve kindermuseum in Sneek al?
Hoe leuk is een museum bezoeken met kinderen? Héél erg leuk als het een interactief museum is. Het Fries Scheepvaart Museum in Sneek doet er alles aan om het interessant te maken voor kleine bezoekers. Dus niet alleen maar langs schilderijen over scheepvaart lopen of modellen bekijken van allerlei verschillende boten, maar vooral ook veel zelf doen en ontdekken. In dit blog laten we je zien wat er allemaal te doen is voor kinderen.
5x Pompoenboerderijen in Friesland
Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!