Plukgeluk
Samen met de kinderen een boeket plukken bij Plukgeluk in Grijpskerk
Pluk samen met je kinderen een boeket prachtige bloemen bij Plukgeluk in Grijpskerk.
Wat een super leuk uitje om te doen. Misschien heb je wel iemand die een bloemetje kan gebruiken. En wie geniet er niet van een prachtige bos zelfgeplukte bloemen op tafel!
Bij Plukgeluk in Grijpskerk mag je elke dag komen plukken tussen 8:30 en 20:30 uur. De instructies en kassa liggen in het tuinhuisje bij de pluktuin zodat je geheel zelfstandig kan gaan plukken!
Plukgeluk
Westerhornerweg 15
9843 TM Grijpskerk
Openingstijden
bekijk de websitePrijs
bekijk de website
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Bounce Valley Leeuwarden
In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!
Aquapark Sneek weer open!
Met Pinksteren op vrijdag 22 mei gaat Aquapark Sneek weer open!Blogs & inspiratie
Alle blogs
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.