Simmerfruit
Bij Simmerfruit kun je zelf fruit plukken!
Simmerfruit is een aardbeien- en bessenkwekerij in Noardburgum. Je kunt hier zelf vers fruit plukken; dat is niet alleen lekker, maar ook onwijs leuk!
Vanaf eind juni start hier het zelfpluk-seizoen. Ook is er een marktkraam waar iedere dag verse aardbeien worden verkocht van eigen teelt.
Wil je meer weten over Simmerfruit? Klik dan op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Simmerfruit
Zomerweg 94
9257 MG Noardburgum
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 10:00 tot 17:00Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Werelderfgoed Publieksdag Veenhuizen
Ontdek de wereld in één dag… gewoon in Veenhuizen, Drenthe. Komen jullie ook?
Fries Museum
Bewonder de schatkamer van Friesland in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.
Piraten in de Zoo
Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!