Sloep van Smûk
Ga heerlijk varen in de Friese wateren met een sloep van Smûk!
Met een sloep van Smûk kun je heerlijk varen in de Friese natuur.
Natuurvriendelijke oevers en schone sloten maken Smûk een fijn thuis voor klein en groot leven. De oevers waar de bootjes liggen worden bezaaid met streekeigen bloemen en kruidenrijk grasland. Je kunt vanaf de boerderij dus direct een sloep nemen naar het Tjeukemeer.
Het terrein ligt niet alleen tussen de weilanden, maar ook aan de Pier Christiaansloot. Je kunt vanaf de boerderij dus direct naar het Tjeukemeer varen.
Wil je meer weten over het huren van een bootje bij Smûk? Klik dan op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda!
Smûk Recreatie
Krompad 11
8539 RN Echtenerbrug
Openingstijden
Op reservering.Prijs
Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
De nieuwe KidsGea is uit!
Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over de kieviet en andere weidevogels is uit!
Het natuurleukste museum!
In het Natuurmuseum Fryslân in Leeuwarden kun je de natuur zien, horen en zelfs voelen.
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis uitjes in Friesland
Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?