Wadlopen
De natuur in Friesland ontdekken? Het Friese waddengebied is een hele bijzondere plek!
De natuur ontdekken in Friesland? Wadlopen naar Ameland is een bijzondere ervaring. Met Wadlopen Friese Wad kan je kiezen uit verschillende tochten, van licht tot zwaar. Alle tochten zijn speciaal vorm gegeven voor een unieke belevenis.
De unieke natuur van het unesco beschermde Friese waddengebied is een hele bijzondere plek. Je bent in een korte tijd in zo’n andere wereld en ontdekt de schoonheid en de stilte die wadlopen met zich meebrengt.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van Nederland
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Aquapark Sneek weer open!
Met Pinksteren op vrijdag 22 mei gaat Aquapark Sneek weer open!Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!