Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bootje huren bij Zuidwaard

Ga het water op met een bootje van Zuidwaard Watersport in Makkum!

Bij Zuidwaard Watersport in Makkum kun je verschillende soorten sloepjes huren om het water rondom Makkum mee te verkennen.

Er zijn ook sloepjes met zonnedakje; ideaal voor de warmere dagen.
Een dagje varen kun je hier ook nog eens uitbreiden met een leuke boot bingo!

Wil je meer weten over de sloepjes bij Zuidwaard Watersport, klik je op de roze button.

Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!

Zuidwaard Watersport Makkum

Langezand 2

8754 HR Makkum

Openingstijden Op reservering
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Zuidwaard Watersport Makkum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Dagje Aquapark Sneek

Zin in een dagje waterpret? Kom naar Aquapark Sneek als je durft! 7+

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof

Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!

Fryslân-Bricks

Twee hallen vol LEGO, bouwwerken en activiteiten voor het hele gezin!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

15x tips voor Ameland met kinderen

Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.

Zomer Bucket list Friesland

We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)