
Hans & Grietje
Knibbel, knabbel, knuisje, wie komt er eten bij Hans & Grietje hun pannenkoekenhuisje?
Pannenkoekenhuis Hans & Grietje gelegen in het dorpje Midsland naast de kerk en is het oudste pannenkoekenhuis van Terschelling.
Binnen in het nostalgische eethuisje wordt je verrast met vele soorten pannenkoeken, poffertjes en nog veel meer lekkers!
Veel gerechten worden gemaakt met verse, lokale producten.
Voor de kinderen is de mega grote pot Nutella een ware attractie, samen met het speelhoekje met iPad en een heel groot krijtbord. Uiteraard mogen alle kinderen na het eten een super leuk kado uitzoeken en mee naar huis nemen!
Voor meer informatie over Pannenkoekenhuis Hans & Grietje, klik je op de roze button.
Pannenkoekenhuis Hans & Grietje
Westerburen 4
8891 GP Midsland
Openingstijden
Check voor de actuele openingstijden de website via de roze button.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
13 x Doen op Terschelling met kinderen
Voel, ruik, proef strand en zee. Dit is het ware eilandgevoel! Vakantie of een dagje uit op één van de Waddeneilanden is áltíjd een goed idee. Op Terschelling is namelijk van alles te beleven voor jong en oud.
Kidsproof Kletspraat Moederdag
Wat zou je doen als je een dagje mama was? En waarom zijn moeders zo belangrijk? In de Kidsproof Kletspraat Moederdag vind je een heleboel leuke kletsvragen om aan je kinderen te stellen. Download de vragen hier gratis.