Blogs & inspiratie
Kidsproofreporter Loïs bij Outdoorpark SEC Almere!
Gepubliceerd op 4 juni 2024
Klinkt gaaf toch, Expeditie Robinson! Kidsproofreporter Loïs ging voor haar kinderfeestje op outdoor avontuur bij Outdoorpark SEC Almere en vierde een heel tof kinderfeestje. Benieuwd naar de conclusie. Kijk snel de videoblog
Vuur maken, puzzelen, boogschieten & schatzoeken. Allemaal Expeditie Robinson proeven waarin deze stoere meiden en jongen moesten samenwerken, munten verzamelen en moesten survivallen over het parcours met verschillende obstakels. Conclusie? Kijk snel het filmpje!
Zelf je kinderfeestje vieren bij Outdoorpark SEC
Benieuwd naar de kinderfeestjes van Outdoorpark SEC? Zie bieden verschillende feestjes:
– Voor Jonge Avonturiers (5 tot 7 jaar)
Deze link opent in een nieuwe tab– Of kies voor een actief survival feestje
Deze link opent in een nieuwe tab– Al is het Expeditie Robinson feestje van Loïs natuurlijk ook super stoer!
Voor meer mogelijkheden, activiteiten en kinderfeestjes check je de site van Outdoorpark SEC Deze link opent in een nieuwe tab.
En wist je dat er in de vakantie ook altijd toffe activiteiten te doen zijn? Elke dag iets anders en je kunt dan ook alleen of met andere deelnemen!
Veel survivalplezier!
Lees ook:
Alle blogs
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi
Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tipsMeer inspiratie
Familie atelier
Gezellig met het hele gezin kunst maken, dat is pas leuk!
Het IJsbeelden Festival
Geef je kind een onvergetelijke winterervaring bij Het IJsbeelden Festival in Biddinghuizen!
SoWhat Kinderconcert
SoWhat speelt klassiek, jazz en speelse klanken voor kinderen van 1 tot 92!