Blogs & inspiratie
Favoriete plek Speelbos ’t Laer Hilversum
Gepubliceerd op 16 juni 2026
Wil je je kinderen eens écht lekker laten spelen? Ga dan zéker naar Speelbos 't Laer. Oude kleding aan en gaan!
Ontdek de natuur
Er is in ’t Gooi een prachtig speelbos voor onze kinderen! Dit Speelbos met de titel ‘Speelbos ’t Laer’ is een fantastisch stuk natuur speciaal voor kinderen van 4 t/m 14 jaar. Het is volledig omheind en er is geen vijver of sloot waardoor het een veilige en rustige plek is om lekker te spelen, ravotten, klimmen en te verstoppen. En… te genieten!
Natuurlijke speelelementen
Er zijn veel natuurlijke elementen te vinden zoals een boomstronkenpad, holle weggetjes en houten bruggen. Deze elementen zorgen ervoor dat het een mooie en aantrekkelijke speelplek is geworden waarbij de natuur centraal staat. Er is een waterpomp aanwezig zodat kinderen ook lekker met water kunnen knoeien.
Voor de ouders zijn er houten zitbanken die goed passen in het beeld van het speelbos. Als het regent of geregend heeft, is het raadzaam om de kinderen oude kleren aan te doen die vies mogen worden.
Route naar Speelbos ’t Laer
Als je vanuit Hilversum via Anna’s Hoeve naar Baarn rijdt ligt het speelbos aan de linkerkant (zie de bordjes). Je ziet vanzelf de parkeerplaats aan je linker hand.
Wacht niet langer en ga lekker met de kids naar dit heerlijke Speelbos ’t Laer Deze link opent in een nieuwe tab!
Veel plezier.
Tip 1: kijk hier voor een overzicht van alle leuke speeltuinen in ’t Gooi Deze link opent in een nieuwe tab!
Tip 2: kijk hier voor een overzicht met de leukste pannenkoekenrestaurants in ’t Gooi Deze link opent in een nieuwe tab
Lees ook:
Alle blogs
Culturele uitjes voor het hele gezin!
Ben je op zoek naar een lekker kidsproof en cultureel uitje? Dan hebben wij dé tips voor jou!
14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.
Waarom zwemles volgen bij R&A?
Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....Meer inspiratie
Familietheater: Vleugels
Vlieg mee met Anton en ontdek hoe dromen en doorzetten je een heel eind kunnen brengen!
Herfst-, Halloween- en Nachtklimmen bij Fun Forest
Reserveer en ga Halloween- en Nachtklimmen: voor wie niet bang is in het donker en gek is op hoogtes!
Groot Zapp-feest
Gratis dagje uit: Zapp door de Tijd bij Beeld & Geluid in Hilversum!