Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Turnen in Hilversum

Wil jij ook komen turnen in Hilversum, volg dan de proefles bij GTV!

Vandaag de dag kent GTV Hilversum bijna 500 leden en er wordt een grote variëteit aan lessen gegeven. Het overgrote deel van de lessen worden in de nieuwe gymzalen van de Gooische Praktijk School en de Annie M.G. Schmidt school gegeven. Alleen de selectie turnlessen zijn in de gymzaal van De Dubbeldekker.

Turnen is een sport waarbij kracht, flexibiliteit, snelheid, coördinatie, balans en elegantie naar voren komen. Al deze eigenschappen zijn van groot belang in de sport. Sommige toestellen en elementen vragen veel van bepaalde eigenschappen, bijvoorbeeld balk bij de dames, waar elegantie en balans sterk in naar voren komen.

Bij GTV mag je al vroeg beginnen! Peuters en kleuters zijn welkom bij de gymlessen vanaf 3 jaar. Op een speelse manier ontdek je verschillende toestellen en leer je bewegen, springen, klauteren en rollen.

Op wat oudere leeftijd (vanaf 5 jaar) kun je recreatief turnen. Er zijn groepen voor zowel jongens als meisjes en voor verschillende leeftijden. Turntalenten worden uitgenodigd voor de selectiegroepen.

Wil je een keer een proefles volgen? Kijk dan op de website voor het lesrooster en meld je via het online formulier op de website aan. Klik door op de roze button.

GTV Hilversum

Openingstijden Zie het lesrooster op de website
Prijs Zie de contributie voor dit seizoen op de website
Mail direct

Mail direct naar GTV Hilversum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor 't Gooi

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x de leukste sleeplekken en sleeheuvels in ’t Gooi

Yes sneeuw! Tijd om lekker veel te gaan sleeën. Er zijn genoeg sleeheuvels te vinden in 't Gooi waar de kinderen vanaf kunnen roetsjen. Hier onze tips

Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven

Gaat het eindelijk sneeuwen, sleetjes op. Heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee maar met een goed alternatief van die heuvel.

15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.

10 x boswandeling & chocolademelk!

Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.