Poffertjeskraam Laren
De lekkerste poffertjes haal je op De Brink in Laren en is een must voor iedereen in 't Gooi!
Al ruim honderd jaar staat aan de Larense brink een prachtige oud-Hollandse poffertjeskraam. Rijk en arm schuiven hier aan, want de poffertjes van Marcel Hilhorst zijn een begrip!
De inwoners van Laren ruiken de lente nog eerder dan dat ze hem voelen. Want eind maart, staat het geurige en kleurige visitekaartje van het dorp weer te pronken op de Brink.
Poffertjeskraam De Haan – zoals hij nog steeds heet – heeft een authentieke inrichting: kanten gordijnen, linnen plafonds en houten meubilair uit de 19e eeuw. Helemaal zoals het hoort 🙂
De inrichting, de geur, het razendsnelle gedraai met de vork waar onze kinderen uren naar kunnen kijken, maar vooral de smaak en kwaliteit van het gebak maken poffertjeskraam de Haan een must! Zien we jullie in Laren?
Eet smakelijk!
Tip: plan eens een dagje speeltuin met de kinderen, bekijk hier ons overzicht met alle speeltuinen in ’t Gooi.
Poffertjes Wafelenkraam Corn. de Haan
Brink 15A
1251 KS Laren
Openingstijden
Van maart tot septemberDinsdag t/m zaterdag 11 - 21 uur
Zondag 12 - 21 uur
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!
Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.
Hilversum Lentespecial
Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.
Uittips voor in de voorjaarsvakantie
Hieronder vind je onze favoriete uittips in 't Gooi om er samen lekker op uit te gaan! Fijne vakantie, Maud