Restaurant Aan de Kade
Nieuw! Restaurant 'Aan de Kade' aan de rand van het Gooimeer
Restaurant Aan de Kade is een ideaal restaurant om lekker samen met de kinderen te lunchen of te genieten van een smakelijk diner.
Menu
De uitgebreide menukaart biedt voor ieder wat wils en is gericht op kinderen. Naast het kindermenu zijn er heerlijke pannenkoeken te verkrijgen, die helemaal naar eigen smaak kunt beleggen. Speciaal voor de kleine prinsesjes is er de Prinsessenpannenkoek. Stoere jongens kunnen kiezen voor de Autopannenkoek. Beide met cadeau! Een kinderpannenkoek is al verkrijgbaar voor €6,-.
Gooimeer
Restaurant Aan de Kade is gelegen aan het Gooimeer met een terras en strand voor de deur. In de zomer duik je zo het Gooimeer in. Zand, water en pannenkoeken wat wil je kleine nog meer?
Zwemmen en strandjes in ’t Gooi
Kijk hier voor meer nog meer leuke zwemplekken en strandjes in ’t Gooi
Restaurant Aan de Kade
Zomerkade 176
1273 SR Huizen
Prijs
Voorgerechten vanaf €5,95, hoofdgerechten vanaf €14,95Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Loop het Kroontjespad in Baarn
Lekker het Baarnse Bos in en daarna eten terwijl de kids zich vermaken in de kinderhoek!
Kindvriendelijke terrassen in ’t Gooi
Geniet op het terras terwijl je kinderen lekker spelen en zich ook goed vermaken. Ideaal!
Genieten bij Koetshuis Beerschoten
Samen neerploffen bij het Koetshuis Beerschoten, midden in het groen en helemaal fijn met kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-tank rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum