Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Eendracht Blaricum

Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!

De Eendracht Blaricum (voorheen bekend als restaurant de Tafelberg) is gevestigd op een unieke locatie aan de Tafelbergerheide en per 1 juni onderdeel van De Eendracht-familie geworden! Dat betekent niet alleen een nieuwe naam en een nieuw concept, maar ook een andere look en feel.

Natuurlijk blijven ze wèl doen waar ze goed in zijn. Heerlijke gerechten serveren, zoals onze houtoven-pizza’s, met een lach een verfrissend drankje brengen op het ruime terras en ook de bekende gezichten uit het team zijn gebleven!

De keuken is dagelijks geopend vanaf 9.00. Ze hebben een heerlijk menu en ook een heerlijk kindermenu! Lees hier de bevindingen van onze Kidsproofreporters >>>

Natuurgebied
De heide waar De Eendracht aan ligt is een fantastisch natuurgebied en biedt veel ruimte om te spelen voor de kinderen. De schaapskooi ligt op loopafstand en de Schotse Hooglanders en schapen lopen los rond op de hei, dus er is veel te beleven! Kom je ook lammetjes kijken of lekker hutten bouwen?

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie of om lekker te reserveren!

Tip: neem ook eens een kijkje tussen de leukste clubjes van ’t Gooi!

Restaurant de Eendracht

Oude Naarderweg 2

1261 DS Blaricum

Openingstijden Dagelijks geopend vanaf 9.00
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Restaurant de Eendracht

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x Buitenspeeltips voor kinderen van 0-13 jr

Check snel deze fijne tips om volop buiten te spelen en waarom buitenspelen zo belangrijk is voor kinderen!

Het verhaal van Sint Maarten

Sint Maarten is gebaseerd op een legende. Martinus (Maarten) werd geboren in het jaar 316 na Christus in het huidige Hongarije. Hij werd door de keizer tot ridder geslagen. Op een zeer koude dag...

Alle intochten van Sinterklaas in ’t Gooi – 2025

2025 - Hij  komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in 't Gooi natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet!

14x herfstknutselen met eikeltjes en kastanjes

Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief