Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koetshuis Beerschoten

Koetshuis Beerschoten is een heerlijke plek om na het wandelen lekker te eten én spelen!

Kennen jullie deze fijne plek in De Bilt? Het oude Koetshuis is een prachtig hip restaurant. Het ligt heel mooi, je kunt hier heerlijk wandelen en het is helemaal gericht op gezinnen.

Dus zoek je een plek midden in de bosrijke landgoederen Beerschoten, Houdringe en het Panbos? Ze serveren hier dagelijks ontbijt, lunch, heerlijke taart, maar je kunt ook terecht voor een borrel of (vroeg) etentje. Op de kaart vind je voornamelijk dagverse, streekgebonden producten. Uiteraard is er ook volop keuze voor kinderen. Reserveer een plekje in dit fijne familierestaurant.

Restaurant met speeltuin

Kinderen vermaken zich buiten in de speelnatuur. Weer of geen weer, hier kunnen ze klimmen en klauteren en volop met zand spelen. Neem ook vooral de de hond mee, er staat altijd een drinkbak klaar op het terras.

Wandelen in de omgeving

Pak ook meteen leuke informatie en mooie wandelroutes mee, want in het Koetshuis vind je ook het bezoekerscentrum van Utrechts Landschap.

Picknick

Alle gerechten die je op de kaart vindt, kun je ook meenemen. Dus geen tijd om uitgebreid te gaan zitten, maar wel zin in iets lekkers? Neem het mee voor onderweg!

Meer info

Wil je meer weten, of direct een tafel reserveren, klik dan door naar de website via de roze button op deze pagina.

Restaurant Koetshuis Beerschoten

De Holle Bilt 6

3732 HM De Bilt

Openingstijden Zie website. Klik eenvoudig door via de roze button
Prijs Voor menukaart, zie website. Klik eenvoudig door via de roze button
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Het Pannenkoekenhuys

Het Pannenkoekenhuys – smullen voor het hele gezin.

Café Restaurant Soesterdal

Nieuwe hotspot: café-restaurant Soesterdal met een groot terras en speelplek voor de kids!

Pannenkoeken eten bij Bruis

Pannenkoekenrestaurant Bruis is the place to be! Leuk spelen, lekker eten, goed genieten!

De Eendracht Blaricum

Geniet van de natuur, de lammetjes, bouw hutten en plof daarna neer bij Restaurant De Eendracht!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Waarom zwemles volgen bij R&A?

Mijn vier kinderen hebben inmiddels allemaal hun ABC-zwemdiploma’s. En geloof me, ik zit een stuk rustiger langs het zwembad en aan zee sinds dien. Ik weet nog goed hoe lastig ik het vond om een goede zwemschool te vinden. Waar kijk je naar, waar let je op, wat kost het....

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

20x tips in ’t Gooi voor in de herfstvakantie

Heb jij al bedacht wat je allemaal gaat doen? Naar een museum, zwembad, workshop, film of lekker naar buiten? Wij inspireren je graag met de leukste tips! Geniet van de herfstvakantie, Maud