Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Koetshuis Beerschoten

Koetshuis Beerschoten is een heerlijke plek om na het wandelen lekker te eten én spelen!

Kennen jullie deze fijne plek in De Bilt? Het oude Koetshuis is een prachtig hip restaurant. Het ligt heel mooi, je kunt hier heerlijk wandelen en het is helemaal gericht op gezinnen.

Dus zoek je een plek midden in de bosrijke landgoederen Beerschoten, Houdringe en het Panbos? Ze serveren hier dagelijks ontbijt, lunch, heerlijke taart, maar je kunt ook terecht voor een borrel of (vroeg) etentje. Op de kaart vind je voornamelijk dagverse, streekgebonden producten. Uiteraard is er ook volop keuze voor kinderen. Reserveer een plekje in dit fijne familierestaurant.

Restaurant met speeltuin

Kinderen vermaken zich buiten in de speelnatuur. Weer of geen weer, hier kunnen ze klimmen en klauteren en volop met zand spelen. Neem ook vooral de de hond mee, er staat altijd een drinkbak klaar op het terras.

Bezoekerscentrum Utrechts Landschap

Pak ook meteen leuke informatie en mooie wandelroutes mee, want in het Koetshuis vind je ook het bezoekerscentrum van Utrechts Landschap.

Picknick

Alle gerechten die je op de kaart vindt, kun je ook meenemen. Dus geen tijd om uitgebreid te gaan zitten, maar wel zin in iets lekkers? Neem het mee voor onderweg!

Restaurant Koetshuis Beerschoten

De Holle Bilt 6

3732 HM De Bilt

Openingstijden Zie website. Klik eenvoudig door via de roze button
Prijs Voor menukaart, zie website. Klik eenvoudig door via de roze button
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x voorbeeld Sinterklaas surprises

Sinterklaas surprise maken voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden ter inspiratie!

5x Schoentje zetten voor Sinterklaas

Mogen jouw kinderen elke avond hun schoentje zetten? En voor hen misschien nog wel belangrijker: komt er dan ook altijd een schoenkadootje in? Wij verzamelden 5 schoentrucs om het vullen van de schoentjes af te wisselen. Want de avonden tot 5 december zijn er nogal wat.

Sinterklaas aftelkalender tot pakjesavond

Pfff..... het lijkt voor kinderen soms nog zo lang te duren tot pakjesavond. Deze aftelkalender gaat je helpen...

Sinterklaasactiviteiten in ’t Gooi 2025

2025 - Het is november en dat betekent dat de spanning van Sinterklaas in het hele land weer voelbaar is! Ik vind het heerlijk om mijn kinderen onder te dompelen in deze Nederlandse traditie en ik ga graag met ze op pad. Hieronder heb ik een paar leuke tips voor jullie...