Peuter voorleesuurtje
Kom iedere vrijdag luisteren naar een leuk verhaal bij Brinkhuis Laren!
Elke week kunnen peuters tot 4 jaar heerlijk luisteren naar een verhaal bij bibliotheek Laren. (Groot)ouders zijn natuurlijk ook welkom.
Voor kleuters van 3-6 is er elke woensdag een voorleesmiddag!
Met voorlezen vanaf de eerste levensjaren, wordt de basis voor lezen en leesplezier gelegd. Kinderen die van jongs af aan zijn voorgelezen blijken gemotiveerd om te leren lezen. Ze zijn ook taalvaardiger, begrijpen teksten beter en hebben meer succes op school dan kinderen die niet of heel weinig zijn voorgelezen. Aandacht voor boeken, lezen en voorlezen in de kinderopvang is dan ook van grote betekenis. Je leert jouw kind zich een voorstelling te maken van dingen die ze in het echt nog nooit hebben gezien of meegemaakt. Door met kinderen plaatjes te bekijken en te benoemen, leren ze hoe iets heet.
Iedere vrijdagochtend wordt er van 11:00 tot 11:30 voorgelezen in de bibliotheek.
Wil je meer weten over dit voorleesuurtje? Klik dan op de roze button.
Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Bibliotheek Gooi Plus vestiging Laren-Blaricum
Brink 29
1251 KT Laren
Openingstijden
Iedere vrijdag van 11:00 tot 11:30Prijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Weekend van het Verdedigingserfgoed
Volop spannende excursies, ravotten in de natuur, museumbezoek en genieten van lekker eten & drinken!
Hilversum Meivakantiespecial vol uittips
Ontdek samen de leukste meivakantie tips in Hilversum met Live Hilversum.
De Gele Duikmachine (4+)
Beatles voor kinderen bij Singer Laren. Zing samen mee met de grote hits in een vrolijk familieconcert.Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x Speeltuinen in ’t Gooi
Welke speeltuinen zijn er in 't Gooi? Bekijk hier de openingsdagen van de allerleukste speeltuinen bij jou in de buurt. Heb jij een favoriet?
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hilversum Meivakantiespecial
Eropuit met de kids tijdens de meivakantie in Hilversum.