Blogs & inspiratie
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Gepubliceerd op 17 mei 2026
Wat voor superheld zou papa zijn? En zou hij een geheim talent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt lachen!
Heb je een leuke bijnaam voor papa? En vind je dat papa zijn baard of snor moet laten staan? Deze en meer leuke vragen lees je op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag. Klik hieronder op de afbeelding voor de gratis download. Kletsen maar!
Lees ook:
Alle blogs
Zomervakantie bij Singer Laren
Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!Favoriete uitjes & adressen
Meer inspiratie
De Grote TV-Spelzomer
In augustus beleef je in het Mediamuseum extra veel actie tijdens De Grote TV-Spelzomer.
Zomer à la Singer
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!
Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!
