Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

Kidsproofreporters op het Easy & Extreme Parcours van Fun Forest

Gepubliceerd op 5 juni 2024

Onze kidsproofreporters hadden super veel zin om naar Klimbos Fun Forest in Almere te gaan en dat werd beloond. Met het nieuwe Easy Parcours, voor kinderen vanaf 6 jaar (of iedereen met hoogtevrees) en het Extreme parcours voor durfalls vanaf 12 jaar hadden de kinderen een topmiddag! Bekijk het snel!

Klimmen voor de kleintjes

Nieuw zijn de twee routes die speciaal zijn gemaakt voor de kleinste apen. Vanaf 110 cm mag je deze route in, waar je twee uur in mag klimmen.

De eerste route begint op 2,5 meter hoogte.

In het tweede parcours ga je tot wel 5 meter hoog!

Ouders lopen makkelijk mee onder de routes door. Het is ook een goed beginpunt voor klimmers die nog een beetje last hebben van hoogtevrees. Benieuwd? Lees snel meer! Deze link opent in een nieuwe tab

Voor echte durfalls: extreme klimparcours!

Zipline liefhebbers opgelet! Kan jij niet genoeg krijgen van de wind in je haren terwijl je van de tokkelbaan af gaat? Kom dan vooral klimmenbij Fun Forest Almere. Alle routes hebben een tokkelbaan, veel van de parcoursen beginnen en eindigen ermee. Wil jij de ultieme tokkelbaan beleving? Klim dan vooral parcours 6, deze route heeft een zipline van wel 160 meter!

Nieuw: het extreme parcours, in dit unieke parcours kom je allemaal bijzondere elementen tegen, zoals een wenteltrap om een boom heen en maak je aan het einde een zweefsprong naar beneden!

Wil je weten wat dat is? Check de video en lees meer! Deze link opent in een nieuwe tab

Lees ook:

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Zomervakantie bij Singer Laren

Zomer á la Singer, beleef een fantastische zomer met de kinderen in Laren!

Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi

In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.

Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!

Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.

Favoriete uitjes & adressen

Open Kinderatelier Singer Laren

De Toren in Naarden beklimmen

BaseCamp & Next Level Programmeerkamp | 7 t/m 12 jr

De tofste hotspots in het Gooi

ABC zwemles Blaricum

Modeweek zomer 2026

Zomer à la Singer

Meer inspiratie

Bekijk

De tofste hotspots in het Gooi

Ontdek de leukste uitjes met kinderen in ’t Gooi met deze handige gids van Kidsproof

Open Kinderatelier Singer Laren

Ga zelf aan de slag in het open kinderatelier bij Singer Laren!

Midzomerpicknick

Samen de zomer inluiden op 21 juni!

Vaderdag Bootcamp in Baarn

Vaderdag: papa/kind bootcamp en gratis zwemmen in De Trits!