Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hillywood Tours

Ervaar de magie van televisie in de rondleiding met een speciaal treintje over het Media Park (6+)

De Hillywood Tour opent voor het eerst de deuren die voorheen altijd gesloten bleven. Je krijgt een blik achter de schermen van het grootste mediapark van Europa.

Je ervaart wat televisie maken betekent, hoe een decor gemaakt wordt, waar de rekwisieten bewaard worden, hoe de grootste evenementenstudio van Europa eruit ziet én waar Pim Fortuyn aan zijn trieste einde is gekomen. RTL Boulevard, Voetbal International , Life 4 You, het wordt allemaal in Hillywood gemaakt en je ziet waar.

En misschien kom je zelfs een BN’er tegen! Kortom een unieke ervaring voor het hele gezin! 

Voor meer informatie en om e-tickets te bestellen ga je naar de website via onderstaande link!

TIP: Ontdek het leukste overzicht van kinderuitjes op onze website!

Beeld en Geluid

Media Parkboulevard 1

1217 WE Hilversum

Openingstijden Zaterdag en zondag om 12:00 en 13:00
Prijs

Kinderen tot 4 jaar gratis
4+: €13,50
Familieticket €45,-

Mail direct

Mail direct naar Beeld en Geluid

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Vier de zomer op het Muiderslot

Deze zomer bruist het Muiderslot van de activiteiten tijdens Het Zomerkasteel.
Korting

Zomertip voor het hele gezin!

Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!

Zwemmen en poffertjes bij Sijsjesberg

Hier vind je een buitenbad, duiktoren, familieglijbaan, ligweide, speeltuin én VERSE POFFERTJES!

Klimbos Lage Vuursche

Het prachtige Klimbos Gooi Eemland ligt midden in de bossen van Lage Vuursche, kom je ook?

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Uittips zomervakantie in ’t Gooi

Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.

11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen

De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief