Speurtocht Kasteel
Speurtocht en een GPS gestuurde wandeling bij Kasteel Groeneveld in Baarn!
Hasselaerroute
De Hasselaerroute brengt je terug naar de tweede helft van de 18e eeuw, de tijd dat Pieter Cornelis Hasselaer heer was van Kasteel Groeneveld. Deze GPS-gestuurde wandeling in een hoorspelachtige setting over het landgoed Groeneveld, laat je kennis maken met personages uit die tijd. Een ontspannen whodunit die je met je eigen GPS-smartphone gratis kunt downloaden vanaf Google Play (voor Android-toestellen) of de AppStore (voor iPad of iPhone). Kasteel Groeneveld heeft gratis WIFI.
Ben de Boomwachter
Ben de Boomwachter zorgt voor de bomen in het park en de historische boomboeken in het huis. Deze route begint in de linnenkamer bij het BEN-boek (een reuze-boomboek). Daaruit zijn de materialen verdwenen, die Ben gebruikt om de bomen te verzorgen. Tijdens de zoektocht door het park ontmoet je een aantal bijzondere bomen. Op elke plek is een opdracht voor de kinderen en een leuk weetje of achtergrondinformatie voor volwassenen. De objecten kunnen ook gezocht worden met behulp van GPS-coördinaten. Na afloop krijgen de kinderen een medaille.
Kasteel Groeneveld
Groeneveld 2
3744 ML Baarn
Openingstijden
dinsdag t/m zondag - 11 tot 17 uurPrijs
Speurtocht kost € 2 per kindToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Boerderij Speurroute 3+
Ontdek welke dieren er allemaal wonen op Hoeve Ravenstein tijdens een spannende speurtocht!
De Grote TV-Spelzomer
In augustus beleef je in het Mediamuseum extra veel actie tijdens De Grote TV-Spelzomer.
Soesterberg Zomeroffensief
Een knallende afsluiting van je zomer bij het NMM. Tanks, vliegtuigen… Alles wordt uit de kast getrokken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!