Zwemmen Vuntusstrand
Aan het Vuntusstrand vind je een ligweide met hier en daar schaduw en een prima zwemgebied voor kids!
Het Vuntusstrand in Loosdrecht biedt verkoeling op warme dagen. Het is een eenvoudig stukje strand waar kinderen lekker kunnen zwemmen, spelen en zandkastelen kunnen bouwen.
Er is een toilet en er zijn prullenbakken aanwezig. Ook is er een volleybalnet waar de kinderen kunnen spelen en op de dijk kun je een heerlijk ijsje halen. Neem zelf een koelbox met lekkers mee voor de picknick want er is geen kiosk. Ook is er geen toezicht. Op een top dag kan het druk zijn.
Het Vuntusstrand bestaat uit een ligweide en een zandstrand. Het zwemgebied is afgezet met een hardhouten balk, zodat de kinderen geen last hebben van zeil- en motorboten die uit de Heul, de verbinding met de Eerste plas, komen.
Veel plezier!
Kijk hier voor meer leuke zandstrandjes in ’t Gooi
Kidsproof 't Gooi
Vuntuslaan
1231 Loosdrecht
Openingstijden
Zonsopgang tot zonsondergangPrijs
GratisLijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals in ’t Gooi 2026
Deze festivals zijn ook leuk voor de kinderen!
Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!
Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.
Hotspotsgids vol leuke uittips in ’t Gooi
In dit Mini magazine vind je de leukste tips in onze regio.