Zwemmen Vuntusstrand
Aan het Vuntusstrand vind je een ligweide met hier en daar schaduw en een prima zwemgebied voor kids!
Het Vuntusstrand in Loosdrecht biedt verkoeling op warme dagen. Het is een eenvoudig stukje strand waar kinderen lekker kunnen zwemmen, spelen en zandkastelen kunnen bouwen.
Er is een toilet en er zijn prullenbakken aanwezig. Ook is er een volleybalnet waar de kinderen kunnen spelen en op de dijk kun je een heerlijk ijsje halen. Neem zelf een koelbox met lekkers mee voor de picknick want er is geen kiosk. Ook is er geen toezicht. Op een top dag kan het druk zijn.
Het Vuntusstrand bestaat uit een ligweide en een zandstrand. Het zwemgebied is afgezet met een hardhouten balk, zodat de kinderen geen last hebben van zeil- en motorboten die uit de Heul, de verbinding met de Eerste plas, komen.
Veel plezier!
Kijk hier voor meer leuke zandstrandjes in ’t Gooi
Kidsproof 't Gooi
Vuntuslaan
1231 Loosdrecht
Openingstijden
Zonsopgang tot zonsondergangPrijs
GratisLijstjes voor 't Gooi
Meer inspiratie
Vakantie bij Beeld & Geluid
Het is zomervakantie bij Beeld & Geluid: ontdek dit interactieve Mediamuseum!
Zomer à la Singer
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!
ARTIS Zoomeravonden
Ontdek tijdens de Zoomeravonden het levendige ARTIS-Park in Amsterdam in een ander daglicht!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hilversum Zomerspecial
Eropuit met de kids in de zomer(vakantie) in Hilversum
Toren beklimmen in Naarden: een uniek zomeruitje
Beklim de toren van Grote Kerk Naarden en beleef het verhaal van Johannes!
Avontuurlijk bezoek aan het NMM!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze er zo leuk vinden. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-tank rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!