Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker zwemmen in de vakantie

Iedere vakantie kun je met je kinderen lekker zwemmen en spelen in Zwembad De Trits in Baarn!

Gaan jullie niet op vakantie? Dan heb je alle tijd om lekker een dagje te gaan zwemmen met de kinderen bij Sportcentrum de Trits.

Het sfeervolle zwembad heeft drie baden: een wedstrijdbad waar je rustig een baantje kunt trekken of lekker vrij kunt zwemmen, een recreatiebad met een schitterende glijbaan, een vloeddouche, bruisbank en jetstream en een speciaal bad voor de allerkleintjes met leuke speelmaterialen. Kortom, genoeg waterpret voor iedereen!

Willen jullie tussen het zwemmen door even tot rust komen en lekker ontspannen? Neem dan plaats in de whirlpool, de sauna of de Turkse tuin voor een heerlijk relaxmomentje. En heb je zin in een lekkere snack of een drankje, dan kun je dit vanuit het zwembad direct bestellen bij de Brasserie!

Leuke activiteiten

In de schoolvakanties (m.u.v. de zomervakantie) worden er leuke activiteiten georganiseerd voor kinderen. Van touw slingeren, balanceren op loopmatten, klimmen en klauteren op de stormbaan tot een AquaDisco of activiteiten rond een speciaal thema zoals Pasen of Halloween. Het is hartstikke leuk om tijdens deze activiteiten of in de vakantie gelijk een kinderfeestje te geven. Laat je kinderen met hun vriendjes en vriendinnetjes genieten van een spetterend zwemfeest, laat ze zwemmen met een échte zeemeerminstaart tijdens een speciaal zeemeerminfeestje of lekker dansen op hun eigen discoparty tijdens de AquaDisco. Er zijn zeven verschillende feestjes, waarbij ook een speciaal feestmenu is bij te boeken. Extra leuk: voor of na het feestje mag iedereen gratis zwemmen. Kies het feestje dat bij je kind past en het team van De Trits regelt alles!

Kijk op de site via de roze button voor de openingstijden en meer info over het zwembad, de vakantieactiviteiten en de kinderfeestjes.

 

Sportcentrum De Trits

Goeman Borgesiuslaan 2

3741 CR Baarn

Openingstijden Dagelijks geopend
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.
Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Trits

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

]In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.

Hilversum Lentespecial

Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.

Top 10 lentetips om zelf te maken

Vind je het ook zo gezellig om samen te knutselen aan de keukentafel? Wij hebben een paar heerlijke lente-achtige knutseltips voor je!

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.