
VR escapegames & arcade 10+
Stoer uitje: samen een VR escapegame spelen of gamen in een VR arcade! Nu bij One Hour Lockup in Naarden.
Wij hebben ‘m al voor je getest: de VR escapegame & VR arcade van One Hour Lockup. Let op: de minimum leeftijd is 10 jaar. Je kunt met elkaar als groep één game spelen of kiezen voor een afgesproken tijd in de VR arcade.
Hier kom je in een virtuele wereld: je krijgt een VR-bril en twee controllers en speelt samen een gaaf computerspel. Zo loop je in de game rond op een onbewoond eiland en ga je op zoek naar eten, drinken en een schuilplek. Of je komt in een wereld terecht met vliegende eilanden vol prachtige dieren. Of je treedt binnen in een pyramide in Egypte en vindt de weg naar de top. Welke escapegame je ook kiest, dit is echt een heel gaaf om te doen.
Wel een kleine waarschuwing voor ouders als je dit samen met je kids wilt doen: zij zijn zóveel handiger met controllers dan wij 😉 Voor het spel maakt dat gelukkig niet uit, het is gewoon een heel leuk uitje om als gezin te doen of om een aantal vrienden/vriendinnen samen te laten doen. In een VR-escapegame draait het namelijk net als in een gewone escaperoom om samenwerken.Je hoort en ziet elkaar in de virtuele wereld en je hebt elkaar nodig om het einde te halen. Je zult dus echt als team aan de slag moeten om samen puzzels op te lossen en steeds een stapje verder te komen. Je bent actief bezig met bijvoorbeeld virtueel een hut bouwen, diamanten verzamelen, klimmen of pijl en boog schieten.
Speelt niet iedereen mee? Via de schermen boven de spelers zie je precies wat zij zien en kun je het hele spel volgen. Je mag tijdens het spel ook foto’s en filmpjes maken, die zijn echt zo leuk om later terug te kijken!
Klik via de roze button door naar de site van One Hour Lockup om de mogelijkheden en tarieven te bekijken. Have fun!
One Hour Lockup
Amsterdamsestraatweg 43D
1411 AX Naarden
Prijs
Klik door naar de site voor actuele tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Lente in kasteel Muiderslot
Creatief genieten in de meivakantie: van tuinsafari tot ridders en prinsessen bij Muiderslot!
Pyjama film en pannenkoeken
Geniet in je pyjama van een lekker pannenkoek en een toffe film!
Koetshuis Beerschoten
Koetshuis Beerschoten is een heerlijke plek om na het wandelen lekker te eten én spelen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12 x knutseltips voor Pasen
We hebben weer wat makkelijke knutselvoorbeelden voor Pasen gemaakt. Natuurlijk maken we het je niet te ingewikkeld!
Kidsprooftips om snel rijk te worden op Koningsdag
27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier lekker wat geld verdienen op Koningsdag? Je leest het hier!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland