Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hou jij van zwemmen?

Vier dan je zwemfeestje bij Sportcentrum de Zandzee in Bussum!

Leef je uit onder de waterval of roetsj over de 60 meter lange glijbaan. Doe een bommetje vanaf de duikplank en ga met z’n allen in de whirlpool. Dit klinkt toch te gek?

Zwemfeestje
Bij Sportcentrum de Zandzee kun je lekker zwemmen en genieten van jouw verjaardagsfeestje! En natuurlijk is er ook gedacht aan een verjaardagsmenu, namelijk friet, een snack naar keuze, een drankje en een ijsje. Heerlijk!

Discofeestje
Liever een discofeestje? Dat kan! Elke vrijdagavond wordt de zwemzaal omgetoverd tot een heuse disco. Eerst lekker eten in het restaurant en daarna dansen op de nieuwste muziek en af en toe een duik in het water of een ritje door de glijbaan! Vraag je favoriete clip aan en dans de sterren van de hemel.

Zeemeerminnenfeestje
Tijdens jouw feestje zwemmen als een echte zeemeermin? Dat kan vanaf nu ook in Sportcentrum de Zandzee! Tijdens het zeemeerminfeest krijgen de kinderen een uur lang les met een echte zeemeerminstaart. Aansluitend kan er recreatief worden gezwommen in de overige geopende baden.

Wil je meer weten over al deze mogelijkheden? Klik dan via de roze button door naar de website van Sportcentrum de Zandzee!

Sportcentrum De Zandzee

Struikheiweg 14

1406 TK Bussum

Mail direct

Mail direct naar Sportcentrum De Zandzee

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

All You Can Eid: een warme serie voor gezinnen!

Soms kijk je samen iets op tv en voel je meteen: dit is bijzonder. All You Can Eid is zo’n serie. Warm, spannend en verbindend, en perfect om samen met je kinderen te kijken en daarna nog even door te praten aan tafel.

Hilversum Lentespecial

Eropuit met de kids tijdens de voorjaarsvakantie.

8x toffe binnenspeeltuinen en trampolineparken in ’t Gooi!

Is er regen voorspeld of buiten veel te koud? Geen probleem! Er zijn genoeg leuke binnen binnenspeeltuinen, trampolinepark en springkussenparken in 't Gooi waar kinderen heerlijk hun energie kwijt kunnen. Voor elke leeftijd is er een aanbod. Wij hebben de leukste voor je op een rij gezet!

Uittips voor in de voorjaarsvakantie

Hieronder vind je onze favoriete uittips in 't Gooi om er samen lekker op uit te gaan! Fijne vakantie, Maud