Hertenkamp Hilversum
Op deze goed verzorgde kinderboerderij en Hertenkamp is veel te zien en is een kleine speeltuin.
Op het voormalige hertenkamp van Hilversum is een mooie kinderboerderij gevestigd. Er zijn ongeveer 50 viervoeters, waaronder herten, schapen, pony’s, ezels, varkens en geiten.
In het voorjaar tref je er vaak ook lammetjes! En rond half juni zijn er vaak hertenkalfjes. Er zijn ook veel vogels, konijnen, cavia’s, boerderijkatten en een vijver met verschillende soorten eenden.
Toegang is gratis en je kunt er 7 dagen per week terecht!
Kinderboerderij de Hertenkamp
Hoge Naarderweg 205
1217 AD Hilversum
Openingstijden
Elke dag 10.00 - 16.30 uurPrijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sleeën zonder slee: 8 tips voor alternatieven
Gaat het eindelijk sneeuwen, sleetjes op. Heb je niet op tijd een slee bemachtigd? Geen paniek. Met deze simpele trucjes glijden je kinderen straks gewoon zonder slee maar met een goed alternatief van die heuvel.
15x Wandelroutes voor het hele gezin in ’t Gooi
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen en op de uitgestrekte hei in en om 't Gooi! Wij zetten de kindvriendelijke wandelroutes en mooie boswandelingen in de Gooise natuur voor je op een rijtje.
10 x boswandeling & chocolademelk!
Wij hebben de leukste hotspots voor een kindvriendelijke boswandeling mét warme chocolademelk in 't Gooi voor je op een rijtje gezet.