
Steppen door de natuur
Ga samen steppen door Loosdrecht en geniet van de omgeving!
Steppen is een super leuke, actieve bezigheid. Getraind of ongetraind; iedereen kan meedoen.
Voor kids vanaf 10 jaar heeft de Avontuurfabriek een mooie route voor je uitgestippeld. De route is ongeveer 12 kilometer en gaat door een mooi stukje natuurgebied door bossen en heide in de omgeving van Loosdrecht.
De route duurt ongeveer anderhalf uur, maar je zou natuurlijk onderweg een pauze kunnen nemen om extra van de omgeving te genieten of een lekkere picknick.
Voor meer informatie over het doen van de steproute van de Avontuurfabriek, klik je op de roze button.
Tip: Op zoek naar een leuk (sport)clubje? Kijk dan ook eens op onze clubjespagina!
Spelekids
Industrieweg 12
1231 KH Loosdrecht
Openingstijden
Op reserveringPrijs
Kijk voor de actuele arrangementen en tarieven op de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie

Korting

Klimbos Lage Vuursche
Het prachtige Klimbos Gooi Eemland ligt midden in de bossen van Lage Vuursche, kom je ook?
Zwemmen en poffertjes bij Sijsjesberg
Hier vind je een buitenbad, duiktoren, familieglijbaan, ligweide, speeltuin én VERSE POFFERTJES!
Vier de zomer op het Muiderslot
Deze zomer bruist het Muiderslot van de activiteiten tijdens Het Zomerkasteel.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uittips zomervakantie in ’t Gooi
Zomervakantie 2025 | Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet.
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!