
Bootje huren in Naarden
Ga met mooi weer lekker het water op. Huur je boot bij Jachthaven Naarden!
Bij GaVaren kun je heel eenvoudig een boot huren en zelf het water op gaan. Geniet van het Gooimeer, een super plek om lekker te gaan varen met de kinderen! Vanuit de Jachthaven in Naarden vaar je eenvoudig het Gooimeer op. Maar je kunt hier ook het Markermeer op, ook mooi!
Sloep of zeilboot huren
De sloepen zijn heel makkelijk te besturen en je hoeft niet in het bezit te zijn van een vaarbewijs. Een dagje zeilen in open zeilboot kan natuurlijk ook.
Reserveer je boot
Een bootje reserveren doe je via de roze button.
TIP: Zelf leren zeilen? Kijk dan ook eens op onze pagina met de leukste watersport-clubjes!
Jachthaven Naarden
IJsselmeerweg 6
1411 AA Naarden
Prijs
Afhankelijk van de soort boot
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie

Korting

Vier de zomer op het Muiderslot
Deze zomer bruist het Muiderslot van de activiteiten tijdens Het Zomerkasteel.
Zwemmen en poffertjes bij Sijsjesberg
Hier vind je een buitenbad, duiktoren, familieglijbaan, ligweide, speeltuin én VERSE POFFERTJES!
Klimbos Lage Vuursche
Het prachtige Klimbos Gooi Eemland ligt midden in de bossen van Lage Vuursche, kom je ook?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
11x leuke schermvrije activiteiten voor kinderen
De pedagogische medewerkers van Bink kinderopvang hebben speciaal voor Kidsproof deze tips op een rij gezet. Bye bye schermtijd: 11 leuke schermvrije activiteiten met je kind. Lees ze allemaal in deze toffe blog!
8x leukste zandstrandjes in het Gooi
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan vooral bij een gezellig strandje, waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af, want er zijn er verschillende in de buurt. Deze zandstrandjes in 't Gooi vinden wij het leukst!