Balletschool La Danse
Prachtig leren dansen in verschillende stijlen, van peuter tot oma! (3+)
Bij Balletschool La Danse kan iedereen danslessen nemen! Lessen worden aangepast op de belevingswereld en het niveau van de groep.
Het belangrijkste is dat je plezier hebt tijdens het dansen, maar je werkt er ook aan je techniek. Verder is er ook aandacht voor improviseren en presenteren!
Je kunt lessen nemen in verschillende stijlen, zoals urban, jazz en klassiek ballet. Ook is er een vooropleiding en zijn er selectiegroepen waar je les krijgt in verschillende dansstijlen. Hiervoor moet je wel eerst auditie doen.
Interesse? Klik door naar de website van Balletschool La Danse via de roze button voor meer informatie.
Kijk ook eens naar het gehele overzicht van dans & theaterlessen in de regio!
Voor nu blijft balletschool la Danse nog open en gaan de lessen door. Wel vragen we ouders/leerlingen thuis te blijven bij griep klachten.
Balletschool La Danse
Hofstraat 19
9712 JA Groningen
Openingstijden
Lessen worden gegeven op maandag t/m vrijdag op drie verschillende locaties. Bezoek voor specifieke lestijden de website.Prijs
Vanaf €175Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
Top 3: beste ijssalons in Groningen
Waar kan je het lekkerste ijs in Groningen halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.