Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Japanse krijgskunsten

Leer karate, aikido of judo bij de Stichting voor Japanse en Okinawaanse krijgskunsten (SJOK)!

Altijd al willen leren hoe je jezelf kan beschermen? Of hou jij gewoon van lekker stoeien? Bij de Stichting voor Japanse en Okinawaanse krijgskunsten (SJOK) leer je dit allemaal!

Er is keuze uit drie Japanse krijgskunsten: judo, karate en aikido. Bij alle drie de sporten gaat het om zelfverdediging. Je leert er dus meer dan alleen goed schoppen of slaan!

Je kunt meedoen met de lessen vanaf 6 jaar.

Kan jij ook niet meer stil zitten? Klik dan snel op de roze button om naar de website van SJOK te gaan!

Andere coole zelfverdedigingssporten vind je in de categorie Clubjes!

SJOK

Marwixstraat 35

9726 CB Groningen

Openingstijden Bekijk de website voor het lesrooster
Prijs €26,50 per maand (€8,25 voor extra gezinsleden)
Mail direct

Mail direct naar SJOK

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.

Lente knutsels maken!

De seizoenen lenen zich altijd goed voor vrolijke knutselontwerpen! Ik hou zo van de lente!

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.