
Uiteten in de Wolkenfabriek
Een keer wat anders? Dat kan iedere keer weer bij het Wolk-In restaurant de Wolkenfabriek!
In de voormalige suikerfabriek zit de Wolkenfabriek, een inschuif-restaurant waar je iedere keer iets anders krijgt voorgeschoteld!
De koks in dit restaurant veranderen steeds. Cateraars, verenigingen, iedereen die het leuk lijkt om voor een grote groep te koken en een liefde heeft voor eten, kan hier de keuken huren!
Dit betekent dat je iedere keer een heel ander menu krijgt in de Wolkenfabriek! Spannend voor jezelf, maar ook voor de kids!
Iedere zondag organiseert het restaurant ook nog een Wolk-in! Op deze dag kun je heerlijk genieten van je maaltijd onder het genot van live-muziek!
Dus ben je opzoek naar een ongedwongen, relaxte sfeer voor je etentje? Kom naar de Wolkenfabriek voor een avontuurlijk diner!
Het hele agenda van dit restaurant vind je via de roze button!
Andere leuke plekjes om uit te eten vind je natuurlijk in de categorie Uit eten!
De Wolkenfabriek
Energieweg 10
9743 AN Groningen
Openingstijden
Maandag: geslotenDinsdag t/m donderdag: 11 -18 uur
Vrijdag: 11 - 22 uur
Zaterdag: 11 - 18 uur
Zondag: 15 - 22 uur
Prijs
Afhankelijk van de cateraarToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.
10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld
Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.
