
De Tijd Schildmeer
Heerlijk dineren bij De Tijd Schildmeer met entertainment voor de kids!
Uniek in Nederland en misschien wel in de hele wereld, kindervermaak tijdens het eten! Terwijl je geniet van een heerlijk diner met uniek uitzicht op het meer worden kinderen vermaakt door één van de piraten van het Schildmeer. Je gaat zelfs samen met piraten gouden pannenkoeken versieren!
De volwassenen zitten net als in een arena om de kinderen heen zodat je niet alleen je kinderen goed in de gaten kunt houden maar zeker zelf ook mee kan genieten.
Voor meer informatie en reserveren klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
De Tijd Schildmeer
Roegeweg 3
9629 PA Steendam
Openingstijden
Woensdag t/m vrijdag 14:00 - 22:00Zaterdag en Zondag 11:00 - 22:00
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld
Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Ontdek hoe leuk wetenschap is in het Universiteitsmuseum
Mamablogger Peggy ging met haar dochter voor ons op pad. Lees hier hun ervaring...