Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Land van Kokanje

Een luilekkerland dat voorziet in al je eetwensen, middenin Groningen.

Van snelle lunch tot ontspannen diner: het Land van Kokanje noemt zichzelf een soort Luilekkerland waar al je eetwensen uitkomen. Ze serveren vlees- en visgerechten maar ook aan vegetariërs en veganisten is gedacht. Ook wie speciale dieetwensen heeft is welkom.

Op de kleine kaart staan gerechten die de hele dag te bestellen zijn, waaronder de kindergerechten. Voor kids staan er onder andere een tomatensoepje, pannenkoeken, patat en een miniburger op het menu.

Voor meer info klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Land van Kokanje

Oude Boteringestraat 9

9712 GB Groningen

Openingstijden Maandag t/m donderdag 11:00 - 21:30 uur
Vrijdag en zaterdag 10.30 - 21.30
Mail direct

Mail direct naar Land van Kokanje

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kerstvakantie uitjes in Groningen

Tijd om leuke dingen met het gezin te gaan doen. Wij verzamelen hieronder alle uittips voor in de kerstvakantie. Geniet van jullie vrije dagen, de uitstapjes én van elkaar!

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

25 x doen in de winter in Groningen

Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.