
Strandpaviljoen Meerzicht
Lekker relaxen en uitrusten of juist iets actiefs zoals zwemmen? Het kan bij Strandpaviljoen Meerzicht!
De omgeving van Strandpaviljoen Meerzicht is een mooi recreatiegebied gelegen aan het Lauwersmeer. Je kunt er wandelen, zwemmen, vissen, bijzondere vogels spotten, de hond uitlaten, bootje varen en veel meer. Of je doet helemaal niks, relaxen en genieten van de rust en het prachtige uitzicht op de natuur.
Tijd voor pauze
Bij zowel een actieve of een relaxte dag moet je geydrateerd blijven en goed eten voor de energie. Schuif gerust aan een tafeltje binnen of bij het buiten terras met prachtig uitzicht op het Lauwersmeer en neem wat lekkers van de kaart.
Kortom, genoeg te doen voor een perfect dagje uit!
Klik op de roze button voor meer informatie over Strandpaviljoen Meerzicht.
Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke activiteiten
Strandpaviljoen Meerzicht
Strandweg 11
9976 VS Lauwersoog
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.