
Waddengenot aan zee
Kom naar dit super mooie nieuwe restaurant, geniet van het eten in combinatie met een prachtig uitzicht!
Waddengenot aan Zee is het Restaurant in Lauwersoog waar super lekkere verse vis kan worden gegeten. De vis wordt vers gevangen en naar de haven gebracht. Hier koopt het restaurant de vis, waardoor deze verser dan vers is bij Restaurant Waddengenot aan Zee! Naast visgerechten zijn er ook super lekker vlees en vega gerechten.
Spelen in de speelhoek
Het restaurant in Lauwersoog is gerenoveerd en een mooi en modern restaurant geworden met uitzicht over de Waddenzee. Door het prachtige uitzicht krijg je een echt eiland gevoel, en dat op het normale vaste land!
In het restaurant is een speciale interactieve kinderhoek ingericht, geheel in de sfeer van de zee. Er zijn wandspellen, zoals bijvoorbeeld memory, veilige speeloplossing voor kleine kinderen en voor de wat oudere kinderen is er een interactieve speeltafel met verschillende spellen, om alleen of met meer te spelen met ander kinderen of met ouders.
Zin om lekker te komen eten in dit lekkere restaurant? Reserveer door naar de site te gaan via de roze button!
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten deze periode.
Waddengenot aan zee
Zeedijk 1
9976 VM Lauwersoog
Openingstijden
Maandag t/m zondag vanaf 10.00 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 Gouden tips om kinderen te leren omgaan met geld
Jong geleerd is oud gedaan. Hoe vroeger je je kinderen leert omgaan met geld, hoe makkelijker ze later door het leven gaan en leren budgetteren. En dat gun je ze natuurlijk van harte! Maar in deze tijden van elektronisch geld is het wel eens ingewikkeld om het inzichtelijk te maken. Ik geef je 10 gouden tips, waarmee je jouw kind een fijne relatie met geld leert hebben.

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.
Nienoord, een familiepark met nostalgische waarde!
Woon je in het noorden, dan is de kans groot dat ergens in jouw plakboek een uitgebreid fotoverslag zit van een dagje Nienoord.