Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeehonden vrijlaten!

Zeehondencentrum Pieterburen laat weer zeehonden vrij op het Wad en jullie kunnen erbij zijn!

Het is weer zover! Zeehondencentrum Pieterburen gaat met de boot het Wad op om zeehonden vrij te laten.
Dit is jullie kans om erbij te zijn!

Stap aan boord!

Met een klein aantal mensen vertrek je met boot de Happy Seal vanuit Lauwersoog. Jullie varen in een klein uurtje over de Waddenzee naar een verlaten zandplaat tussen Schiermonnikoog en Ameland. Daar mogen jullie van boord gaan en dan ineens sta je op een plek waar bijna nooit mensen komen.

Zwaai de zeehondjes uit

Dit is een plek waar de zeehonden rusten en daarom ook de ideale plek om herstelde zeehonden vrij te laten. Samen met de andere mensen kijken jullie hoe de dieren hun transportkisten verlaten en terug de zee in gaan. Vaak blijven de dieren nog even rondhangen en kijken ze nog een keer naar de boot voordat ze in de golven verdwijnen. Er is alle gelegenheid om foto’s te maken, de zandplaat te verkennen en te genieten van de bijzondere plek waar je bent. Varen jullie ook mee?

Reserveren
Er zijn maar weinig plekjes beschikbaar op de boot, dus reserveer snel. Klik op de roze button om tickets te reserveren.

Tip: Benieuwd naar andere leuke uitjes? Neem een kijkje in de Uitagenda voor alle mogelijkheden.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Zeehondencentrum Pieterburen

Hoofdstraat 94-A

9968 AG Pieterburen

Openingstijden Zie tekst
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Zeehondencentrum Pieterburen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen (5+)

De bekende boomhut komt opnieuw naar het theater!

De Zoete Zusjes – Lossen het op (3+)

Kom naar de theatershow van de bekendste zusjes van Nederland: Saar en Janna!

Peppa Pig Live – Samen op stap (2+)

Oink, oink! Peppa Pig is terug in een splinternieuwe, vrolijke theatervoorstelling!

Mega Indoor Springkussenfestival 2026

Martiniplaza Groningen is deze voorjaarsvakantie één groot spring-, klim- en klauterparadijs!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

25 x doen in de winter in Groningen

Trek er lekker op uit in Groningen in de winter met kinderen.

8 x ontbijt en lunch met kinderen in Groningen

Een overzicht met leuke plekjes om te ontbijten en lunchen met kinderen in Groningen!