Stichting NME
Leer alles over de kinderboerderij en natuurtuin van Stichting NME Hoogezand-Sappenmeer!
Bij Stichting NME Hoogezand-Sappenmeer heb je niet alleen een leuk, maar ook nog een erg leerzaam uitje!
Je komt alles te weten over de dieren op de kinderboerderij. Op de boerderij zijn cavia’s en konijnen, oud-Hollandse rassen en ook nog buitenlandse rassen.
Ook in de natuurtuin zul je je niet vervelen. In de natuurtuin is een speciale tuin voor vlinders, insecten en vogels.
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie!
Bekijk ook onze categorie Kinderfeestjes voor de leukste kinderfeestjes in Groningen!
Stichting NME Hoogezand-Sappenmeer
Burgemeester van Royenstraat West 11
9602 CR Hoogezand
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 9 - 16 uurZaterdag en zondag: 13.30 - 16 uur
Prijs
Gratis
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Kinderfestival Haren 2026
Beleef een onvergetelijke dag boordevol plezier en geniet van theater, muziek en nog heel veel meer!
Nieuw
Gamestate Groningen: actie en fun voor het hele gezin
Hét indoor uitje voor kids en ouders die van actie houden
Festival Hongerige Wolf
Begin je zomervakantie goed en kom met je kinderen naar Festival Hongerige Wolf op 10 t/m 12 juli!Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 tips voor een dagje Groningen in de zomer met kinderen
Wist je dat Groningen ook onwijs leuk is om met kinderen te bezoeken? Leuk voor een stedentripje, een weekendje weg óf een dagje uit. Wij verzamelden de leukste tips en bezienswaardigheden in Groningen die kindvriendelijk zijn.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.