
Binnenspelen in Groningen
Klimmen, klauteren, springen, glijden... Bij Ballorig kun je al je energie kwijt!
Kom lekker spelen bij Ballorig!
Een veilig speelparadijs, geschikt voor kinderen van alle leeftijden. Als het zonnetje schijnt kun je er ook buiten fijn spelen!
Voor de kleintjes is er een speciale peuterspeelplaats en voor de papa’s en mama’s gratis toegang en WIFI!
Meer info
Klik voor meer informatie op de roze button voor de website van Ballorig.
Tip: Je kunt ook je verjaardagsfeestje vieren bij Ballorig!
Ballorig Groningen
Bieskemaar 1
9735 AE Groningen
Openingstijden
Maandag t/m vrijdag: 9 tot 18 uurZaterdag & zondag: 10 tot 19 uur
Kijk voor afwijkende openingstijden op de website
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! HoƩ leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!
Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys
Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.