Camping Hof van Kolham
Bij Hof van Kolham kan je de rust en actie opzoeken tijdens een leuke kampeervakantie!
Gaat jouw hart ook sneller kloppen bij het zien van een prachtige kampeerplek in de natuur? Deze gezellige minicamping in Groningen is een mooie plek met leuke vakantievoorzieningen voor het hele gezin. De camping grenst aan natuurgebied ’t Roegwold, ligt aan aan het uitgebreide fietsroutenetwerk en wandelknooppuntroutes van Groningen. Ben je niet zo van de natuur en heb je meer zin in wat cultuursnuiven, shoppen of een terrasje pakken? De stad Groningen ligt op slechts 15 kilometer dus daar ben je ook zo!
Fijne ruime plaatsen
Bij Hof van Kolham kan je kamperen in de natuur op een unieke plek. Op alle plekken geniet je van de rust, de ruimte en het vele groen om je heen. De basisplekken zijn geschikt voor tenten, campers en caravans en beschikken over stroom.
Outdoor activiteiten
Voor een gezellige dag met de hele familie of een kinderfeestje ben je bij deze camping aan het goede adres. Kanoën, klimmen, mountainbiken, boogschieten. De medewerkers van Hof van Kolham regelen een actieve dag voor het hele gezin.
Zoek je meer informatie over deze leuke camping? Klik dan op de roze button.
Neem een kijkje in de Uitagenda voor leuke uitjes en activiteiten.
Camping Hof van Kolham
Hoofdweg 137
9615 AC Kolham
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
De leukste buitenspeelplekken
De leukste buiten speelplekjes in Groningen voor in de vakantie.
Naar Storyworld deze zomer!
Stap in de wereld van strips, animatie en games bij Storyworld en beleef een heerlijk dag samen!
Zomervakantie in Museum Stad Appingedam
Ontdek Museum Stad Appingedam in de zomervakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste kinderactiviteiten in Groningen in de zomervakantie
In de zomervakantie is er van alles te beleven in Groningen. Wij hebben de leukste tips voor ouders en kids voor je op een rij gezet.
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!