Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Game The Lost Collection

Verzamel dieren en dingen van nu, vroeger én uit de ijstijd op je smartphone

The Lost Collection daagt je uit om naar dieren en dingen te speuren in de uitgestrekte UNESCO Geoparken De Hondsrug en Terra.Vita.

Game voor kids

Er is van alles te beleven te beleven. Speel een quiz om je kennis te testen, ontdek de interessantste weetjes over de geoparken of speel een mini-game waarmee je een prehistorisch dier of ding vangt. Krijg jij de collectie met dieren en archeologische vondsten helemaal compleet? De opbrengst van je speurtocht vind je terug in je eigen bibliotheek.

Gratis app

Download het spel gratis via de Google Play Store of de Apple App Store.

Meer info

Kijk voor alle informatie op de website, klik door via deze roze button

TIP: bekijk meer leuke uittips in de natuur in Groningen

De Hondsrug UNESCO Geopark

Hoofdstraat 50

7875 AD Exloo

Mail direct

Mail direct naar De Hondsrug UNESCO Geopark

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x naar buiten met kinderen in Groningen

Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!

20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen

Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!

9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen

Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!

Lessen bij VRIJDAG en het Clockhuys

Kinderen van alle leeftijden kunnen bij het Clockhuys in Haren en VRIJDAG in Groningen muziek, theater en beeldende kunst maken.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief