Bootje naar Emden
Ga eens een dagje op avontuur in Emden en pak de boot vanaf Delfzijl.
Geniet van de frisse wind, terwijl je de unieke flora en fauna van het wereldnatuurerfgoed Waddenzee bekijkt. Van mei tot september kan je op passagiersschip Dollard stappen, die de havens van Ditzum, Emden en Delfzijl met elkaar verbindt!
Aan boord van de Dollard maak je kennis met de streek en de baai. Zeehonden kijken, een visje eten en natuurlijk genieten van het uitzicht.
Benieuwd naar de mogelijkheden? Voor meer info klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Doornroosje De Musical (4+)
Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Theater Geert Teis!
Kinderfestival Stormram
STORMRAM en vanBeresteyn organiseren samen een vrolijk kinderfestival!
Muziek op Schoot-concertje (0,5+)
VRIJDAG nodigt de allerkleinsten uit voor een vrolijk muzikaal uurtje vol trommels, zang en dans!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
De leukste buitenspeeltuinen in Groningen
In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.