Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Plukken in de pluktuin

Bij het Hofje van Harkstede pluk je je eigen bloemen. Een boeket voor opa en oma of gewoon voor thuis!

Zo’n leuk uitje met de kinderen! Zelf bloemen plukken in de tuin van het Hof van Harkstede. Deze pluktuin is het hele jaar open en je kunt hier bloemen, kruiden, groenten, kleinfruit en er is een boomgaard.

Van maart tot en met eind oktober pluk je hier je eigen boeket. In deze pluktuin staan de meest prachtige bloemen! 

Bekijk alle informatie via de roze website button.

Hofje van Harkstede

Hoofdweg 182

9614 AL Harkstede

Openingstijden Bekijk de website
Prijs Bekijk de website
Mail direct

Mail direct naar Hofje van Harkstede

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Maak je eigen mini-mummiedier

Ga in de voorjaarsvakantie mee op reis naar het oude Egypte en maak een mini-mummie-dier!

Onderzoeker worden in het museum

Nieuwsgierige kids opgelet! Kom knutselen & experimenteren in 't Universiteitsmuseum tijdens de vakantie!

Kinderwerkplaats in de voorjaarsvakantie

In de voorjaarsvakantie zijn er creatieve middagen bij VRIJDAG, Doe je mee?

Museum Stad Appingedam

In Museum Stad Appingedam leer je over de stad terwijl je kijkt, speelt en zelf aan de slag gaat!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x ontbijt en lunch met kinderen in Groningen

Een overzicht met leuke plekjes om te ontbijten en lunchen met kinderen in Groningen!

Uittips met kids in de voorjaarsvakantie in Groningen

Voorjaarsvakantie! Extra veel tijd om samen leuke dingen te doen. Naar het theater, museum of naar de bios, bekijk hieronder de leukste uittips in Groningen of check onze Uitagenda voor een compleet overzicht.

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen

Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.