
Bezoekerscentrum Terra Mora
Kikkers en ridders! Leer over de flora en fauna van het vestingsstadje Bourtange
Wat hebben de natuur en ridders met elkaar te maken? Hier leer je alles over in het informatiecentrum Terra Mora in Bourtange. Hier heeft het wapengekletter plaats gemaakt voor het gekwaak van kikkers.
Dit is een super interactief museum voor jong en oud. De entreeprijs geeft je toegang tot alle musea in Bourtange.
Kijk voor alle actuele informatie op de website van het Groninger Landschap.
Dit is een leuk uitje om te combineren met andere Eropuit tips in Bourtange. Kijk voor de meest actuele evenementen op onze Uitagenda.
Informatiecentrum Terra Mora Bourtange
Bisschopsweg 1
9545 PK Bourtange
Openingstijden
Bekijk de websitePrijs
Bekijk de website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Restaurants met speeltuin en/of terras in Groningen
Kun je lekker op het terras zitten? Dan is het fijn als de kids een mooie plek hebben om te spelen. Wij zochten de allerleukste plekken voor je uit!
6x naar buiten met kinderen in Groningen
Naar buiten met je spruiten in Groningen! Hoé leuk is het om er met kinderen erop uit te gaan? Er zijn zoveel mooie plekjes te ontdekken in de frisse buitenlucht!
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!