Wandelen met je kabouter
Het kabouterpad in Steendam is geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor wat grotere kinderen.
Via prachtig beschildere kabouterpalen kun jij hier je weg vinden door het Steendamsterbos. Laat je eigen kabouters op zoek gaan naar de volgende paaltjes, de weg kwijt raken kan bijna niet. Zo is wandelen met kinderen héél erg leuk!
Een kabouterpad dat super geschikt voor de allerkleinsten maar ook leuk voor basisschool leeftijd. De route is 2,3 kilometer, als je deze te lang vindt kies dan voor de 1 kilometer versie.
De start van dit pad is schuin tegenover podiumcafé Peter en Leni, aan de overkant van het afwateringskanaal. Hier haal je ook de kabouterkrant en mag je parkeren. De oudere kabouterkrant kun je downloaden via de roze websitelink.
PS. neem je laarzen mee!
Bekijk alle kinderwandelroutes in Groningen in ons eropuitoverzicht.
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Naar Storyworld deze zomer!
Stap in de wereld van strips, animatie en games bij Storyworld en beleef een heerlijk dag samen!
Plan een dagje Speelpark Nienoord
Vier op en top zomervakantie met een uitje naar Landgoed Nienoord!
Start een nieuwe cursus!
Ontdek het nieuwe lesaanbod van Tumult in Groningen en Clockhuys Cultuur in Haren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw lesaanbod voor kinderen in Groningen en Haren
Bekijk het lesaanbod van Tumult en Clockhuys Cultuur in het nieuwe schooljaar. Meld je kind nu aan!
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
20x Met kinderen buiten zwemmen in Groningen
Als het zonnetje schijnt dan is er niks fijner dan een goede plek aan het water met kids. Van strand tot meer en van zwembad tot de zee, er valt genoeg buiten te zwemmen in Groningen. In dit blog vind je de 20 leukste plekken!