Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familiebowlen

Kom bowlen bij Kartracing & Bowling Groningen! En ervaar gezelligheid voor de hele familie!

Opzoek naar een uitje voor het hele gezin? Wat dacht je van bowlen bij Kartracing & Bowling Groningen?

Hier kun je op één van de tien bowlingbanen je bowlingkunsten laten zien!

Direct reserveren? Klik dan op de roze button op de site een bezoekje te brengen!

Kijk voor andere gezellige uitjes in onze Eropuit-categorie!

Euro Kartracing & Bowling Groningen

Kardingerweg 50

9735 AH Groningen

Openingstijden Maandag, dinsdag en vrijdag: 16 - 23 uur
Woensdag: 14 - 23 uur
Vrijdag: 16 - 1 uur
Zaterdag: 12 - 1 uur
Zondag: 12 - 23 uur
Prijs Vanaf €20 per uur per baan
Mail direct

Mail direct naar Euro Kartracing & Bowling Groningen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Maak samen een unieke knuffel met Make a Bear

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Afvinken tot 5 december! De Sinterklaas aftelkalender

Mama, wanneer is het Sinterklaas? Bij ons thuis wordt deze vraag elke dag minimaal 1x gesteld tot dat het 5 december is. De Sinterklaasperiode is natuurlijk ook een hele spannende tijd voor de kids!

7x indoor kinderfeestje in Groningen

Wat is er nu leuker dan je verjaardag vieren met een uniek, sportief of creatief kinderfeestje? En al je vriendjes of vriendinnetjes? Wij tippen 7 súper originele kinderfeestjes in Groningen.

11x binnenactiviteiten in Groningen als het regent!

Hè bah, het regent! Maar we willen er wel even op uit! Geen paniek, hieronder ons overzicht met leuke binnenactiviteiten voor kinderen in Groningen.

8x coole Sinterklaas surprises

Nog geen geweldige Sinterklaassurprise in elkaar geknutseld en kun je wel wat inspiratie gebruiken? Wij zijn eens in het surprise-archief gedoken; deze pareltjes hebben onze kids de afgelopen jaren gemaakt of gekregen. Soms is er wat hulp van papa of mama bij nodig maar het állerleukst is het toch wel als je kind trots met een mooie, zelfgemaakte surprise naar het Sinterklaasfeest op school gaat!