
Zwemmen bij Lauwersmeer
Beleef het vakantiegevoel met een dagje zwemmen en zonnen bij Lauwersmeer!
Lauwersmeer is écht zo’n gebied waar je je de hele dag kunt vermaken. Of je nu komt zwemmen, zonnebaden of spelen in de waterspeeltuin. Je beleeft er het vakantiegevoel op een klein eindje rijden van de stad.
In alle tijden van het jaar kun je hier fantastisch wandelen. Parkeren kan bij de stranden. Ook zijn daar toiletgebouwen en verschillende horecagelegenheden.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie


Herfstvakantie bij Vue
Deze herfstvakantie draaien er weer de leukste kinderfilms bij Vue Bioscoop Hoogezand! Lees hier welke...
Cinekid Film- & Mediafestival
's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?
Word onderzoeker in het museum!
Deze herfstvakantie ben jij de onderzoeker in het Universiteitsmuseum Groningen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Onze herfstvakantietips in Groningen
Herfstvakantie 2025 en het binnenseizoen is officieel geopend! Tijd voor kleurrijke theatervoorstellingen, een leerzaam museumbezoek, de nieuwste kinderfilms en zelf aan de slag met muziek en kunst.