Landal Suyderoogh
Geniet van de prachtige omgeving van Lauwersoog en beleef een heerlijke tijd bij Landal Suyderoogh!
Midden in Nationaal Park Lauwersmeer in Groningen liggen de vrijstaande accommodaties van Landal Natuurdorp Suyderoogh. Hier gaan zeilers en surfers de wateren op, trekt de vogelliefhebber er op uit met zijn verrekijker en gaat de avonturier wadlopen. Er is veel te doen in de omgeving: vaar richting Schiermonnikoog of breng bij minder weer een bezoek aan Dokkum, Kollum of Zoutkamp.
Faciliteiten op het park
Op het vakantiepark zelf ontspan je in het overdekte zwembad, op de sportvelden of tijdens een potje minigolf. En vanaf je terras genieten van een bijzonder sterrenhemel? Dat kan op Landal Natuurdorp Suyderoogh. Lauwersoog is eén van de weinige plekken in Nederland waar je met het blote oog ’s nachts bij onbewolkt weer de Melkweg kunt zien!
Kortom er is genoeg te doen en voor ieder wat wils!
Klik op de roze button voor meer informatie over het vakantiepark en de omgeving.
Tip: Neem een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uitjes en activiteiten.
Landal Natuurdorp Suyderoogh
De Rug 3
9976 VT Lauwersoog
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteLijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
8 Binnenspeeltuinen in en om Groningen
Is er regen voorspeld? Geen probleem! Welk kind is niet gek op klimmen, glijden en eindeloos spelen? Daarom hebben we alle binnenspeeltuinen van Groningen op een rijtje gezet. Hoef je er alleen nog maar eentje uit te kiezen, ideaal toch? Klauter en klim er op los in deze toffe indoor speeltuinen.
Lente knutsels maken!
De seizoenen lenen zich altijd goed voor vrolijke knutselontwerpen! Ik hou zo van de lente!