LEGO, LEGO, LEGO!
Kijken, bouwen en spelen naar hartelust in dit LEGIO museum Grootegast.
Je krijgt hier drie voor de prijs van een! Wat voor een klein prijsje heb je toegang tot wel drie musea via het museumplein.
Bij het LEGIO museum, gevestigd in een voormalig bedrijfspand van LEGO, zie je alles op het gebied van, je raadt het al, LEGO. Ook mag je hier zelf bouwen, stapelen maar.
Bij het victory museum zie je allerlei interessante objecten uit de oorlog zoals een legertruck en een vliegtuig.
Bij het museum drukkerij ga je terug in de tijd voordat er computers of printers waren en zie je hoe die ambachten werden uitgevoerd.
Al met al kan je je hier met al het interactieve zeker een dag vermaken!
Kijk voor het complete overzicht en actuele openingstijden op de website van het museumplein Grootegast en klik op de roze button.
Legio museum Grootegast
Legolaan 1c
9861 AT Grootegast
Openingstijden
Woensdag en vrijdag 13:00-17:00Zaterdag en zondag 10:00-17:00
Prijs
Kinderen vanaf 3 jaar €6,50Volwassenen €6,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij winters weer denken we aan regen, harde wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Uittips met kids in de voorjaarsvakantie in Groningen
Voorjaarsvakantie! Extra veel tijd om samen leuke dingen te doen. Naar het theater, museum of naar de bios, bekijk hieronder de leukste uittips in Groningen of check onze Uitagenda voor een compleet overzicht.