Maïsdoolhof De Wilp
Maïsdoolhof De Wilp is het decor van een nieuw dwaalavontuur! Ga je mee op pad?
Maïsdoolhof De Wilp is tijdens de zomervakantie weer open! Dit jaar is het het decor van een dwaalavontuur in het thema bijzondere landen. Ga je mee op reis?
Het doolhof is geschikt voor alle leeftijden en de reis wordt steeds avontuurlijker. Je kunt natuurlijk altijd stoppen of gewoon lekker doorpuzzelen.
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Maïsdoolhof De Wilp
Keuningsweg 23
9367 TB De Wilp
Openingstijden
10 juli tot eind augustus, dagelijks van 12:15 tot 18:15 uurPrijs
Vrijwillige bijdrageToon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Waddenfestival
Een gratis toegankelijk festival in Pieterburen voor ouders en kinderen, opa's en oma's!
Restaurant én speeltuin Camping Wedderbergen
Eten en spelen bij Camping Wedderbergen in Wedde!
Kinderfestival Haren 2026
Beleef een onvergetelijke dag boordevol plezier en geniet van theater, muziek en nog heel veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
Vaderdag, knutsel een mooi cadeau voor papa!
TIP: Vaderdag, het mooiste cadeau blijft toch altijd het zelf gemaakte knutselwerk van je kind! Liefst in alle vroegte op de bedrand. Wij hebben een paar leuke eenvoudige ideetjes ter inspiratie voor je.