Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kano-, SUP-, en bootverhuur

Of je nou actief of relaxed het water op wil, deze bootverhuur heeft het allemaal!

Bij een vakantie of uitje aan het water wil je natuurlijk optimaal kunnen genieten van de waterrijke omgeving. Hoe kan dat nou beter dan door zelf met een boot, SUP-board of kano het water op te gaan? Peddel en Zo verhuurt de boot die het beste bij jou past!

Of je nu een sportieve kanoër of supper bent of liever zonder al te veel inspanning wegdroomt in een motorbootje, het kan allemaal bij Peddel en zo. De motorboot biedt plaats voor maximaal 6 personen. De boten zijn te huur per dag, maar ook voor meerdere dagen of zelfs een week. Het is niet nodig om ervaring en/of een vaarbewijs te hebben. Ook zijn er zwemvesten beschikbaar.

Stand up Paddle (suppen)

Suppen ook wel Stand up Paddle genoemd is een heerlijk rustgevende en ontspannen sport, waarbij, je terwijl je geniet van het water en de omgeving alle spieren in je lichaam traint. Wist je dat Stand Up Paddling (SUP) een echte workout is? Je gebruikt vrijwel je hele lichaam tijdens het suppen: Rug, Benen, Core en Armen! Tijdens het suppen draait alles om balans, daarom is het handig om eerst even op je knieën feeling met het board te krijgen en je de techniek eigen te maken. Eenmaal in balans kun je staan en genieten van de omgeving, de zon en het water.

Waterfiets zwaantjes en Aignwies

Lekker rustig varen over het water, maar nog wel zelf bewegen? Peddel en Zo verhuurt leuke waterfiets zwaantjes! Peddel en Zo heeft 2 leuke zwaantjes geschikt voor 2 volwassenen en een kind, of 1 volwassene en 2 kinderen. De zwaantjes liggen in de periode van 1 mei tot 1 oktober in het water voor het terras van Aignwies.

Aignwies is een dagbesteding voor alle mensen met een zorgvraag en is gevestigd in de voormalige kerk in Annerveenschekanaal. Ze bieden sociale en creatieve dagbesteding en ter aanvulling van de dagbesteding zijn ze gestart met een koffie- en thee-huis, waar ze de lekkerste dingen helemaal zelf klaarmaken en voorschotelen. Wat is er nou leuker om voor, ten tijde, of na afloop van een lekker lunch, sorbet of iets anders lekkers, dit uitje uit te breiden met genieten op het water in onze waterfietsen pal voor het terras van Aignwies? Ze helpen je graag met in en uit stappen. 

Op zoek naar meer informatie over de verhuur? Klik dan op de roze button!

Tip: Neem eens een kijkje in de Uitagenda voor meer leuke uittips.

Peddel en Zo

Pieter Venemakade 213

9605 PP Kiel-Windeweer

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Peddel en Zo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Groningen

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw

Family Rave Day

Samen dansen bij Family Rave Day in The Palace Groningen. Een vrolijk feestje voor ouders en kinderen!

Doornroosje De Musical (4+)

Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Theater Geert Teis!

Kinderfestival Stormram

STORMRAM en vanBeresteyn organiseren samen een vrolijk kinderfestival!

VerhalenToren bij Forum (6+)

Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.