Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaatsen

Met de hele familie gezellig schaatsen in de ijshockeyhal van Sportcentrum Kardinge!

Op woensdagmiddag en alle middagen in de schoolvakanties is de ijshockeyhal geopend voor recreatief schaatsen. Een deel van de baan is open om ijshockey op te spelen. Deze middagen zijn er ook sleetjes en rekjes te beschikbaar.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Sport050

Kardingerplein 1

9735 AA Groningen

Mail direct

Mail direct naar Sport050

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Nieuw

Family Rave Day

Samen dansen bij Family Rave Day in The Palace Groningen. Een vrolijk feestje voor ouders en kinderen!

Kinderfestival Stormram

STORMRAM en vanBeresteyn organiseren samen een vrolijk kinderfestival!

Doornroosje De Musical (4+)

Een adembenemend spektakel voor de hele familie bij Theater Geert Teis!

VerhalenToren bij Forum (6+)

Het kinderboekenfestival waar verhalen tot leven komen is weer te bezoeken bij Forum Groningen!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste buitenspeeltuinen in Groningen

In Groningen zijn heel veel speeltuinen te vinden - te veel om allemaal op te noemen - maar we delen graag een paar fijne plekjes met je waar de kinderen zich kunnen uitleven. Van groot tot klein, er is er altijd wel eentje in de buurt.

12x knutselen voor Pasen

Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.

Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen

Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.

Gratis Lentebucketlist met 35 tips

Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.