Schaatsen
Met de hele familie gezellig schaatsen in de ijshockeyhal van Sportcentrum Kardinge!
Op woensdagmiddag en alle middagen in de schoolvakanties is de ijshockeyhal geopend voor recreatief schaatsen. Een deel van de baan is open om ijshockey op te spelen. Deze middagen zijn er ook sleetjes en rekjes te beschikbaar.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Groningen
Meer inspiratie
Meivakantie in Museum Stad Appingedam
Ontdek Museum Stad Appingedam in de meivakantie, waar jullie samen dwalen door oude verhalen!
Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar (6+)
Garage TDI komt met de nieuwe voorstelling: Als ik niet hier ben, dan ben ik waarschijnlijk daar.
MuzeeAquarium in de meivakantie
Op naar MuzeeAquarium Delfzijl deze meivakantie, waar jullie samen duiken in zee en scheepvaart!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
Houden jullie ook zo van de lente? Wij geven je 11 tips om er lekker op uit te trekken met de kinderen.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.